Contact

Waar kan je ons vinden?

Leopold II laan 184D, 1080 Molenbeek

Bereikbaarheid:

  • Metrolijn 2, 6, 1 en 5: Haltes Ribaucourt, Simonis en Zwarte Vijvers
    (Als je wilt weten hoe je precies moet wandelen vanaf deze metrostations, kijk dan zeker eens op onze Instagram-pagina!)

  • Tram 51: halte Jubelfeest

contact@sonja-erteejee.be

Tel: 02/486 45 22

Instagram

Youtube

Volg onze nieuwsbrief

Word Vrijwilliger!

Wanneer zijn wij beschikbaar?

Er kan contact worden opgenomen op het algemene nummer (02/486 45 22) tijdens de volgende permanentie uren:

  • Dinsdag: 13:00-16:00

  • Woensdag: 13:00-16:00

  • Donderdag: 13:00-16:00

Tijdens de zomervakantie passen wij onze permanentie aan!
Zomerpermanentie | 1 juli tem 31 augustus 2024

Wij zijn telefonisch bereikbaar enkel op:

    • Dinsdag: 13:00 – 16:00
    • Donderdag: 13:00 – 16:00
Sluiting zomerpermanentie | 5 augustus tem 16 augustus 2024
    • Telefonische en mailpermanentie is gesloten
    • Er gebeurt geen registratie en uitklaring van nieuwe aanmeldingen (zowel telefonisch als mail) tijdens deze periode! 
    • Aanmelden mogelijk vanaf maandag 19 augustus 2024 
Crisissituaties

Begeleid je een gezin met kinderen/jongeren (tot 25 jaar) in een crisissituatie en zoek je daarin ondersteuning? Dan kan je bellen naar het Crisismeldpunt Minderjarigen Brussel (CRISIS-BXL) op het nummer 02 209 16 36

Team SONJA

Ondersteuning en coördinatie

Cinzia Tagliavini

Adjunct Coördinator

cinzia.tagliavini@sonja-erteejee.be

Yousra Djebari

Teamcoach

yousra.djebari@sonja-erteejee.be

Letizia Tagliavini

Office Manager

letizia.tagliavini@sonja-erteejee.be

Project Team Crisis & Investeringsplan

Cinzia Tagliavini

Coördinatie en ondersteuning

cinzia.tagliavini@sonja-erteejee.be

Cinzia Tagliavini (Tijdelijk)

Lijn Vrijwilligers in crisistrajecten

cinzia.tagliavini@sonja-erteejee.be

Freya De Baerdemaeker

Lijn Flexibele vervolghulp na crisis

freya.debaerdemaeker@sonja-erteejee.be

Catalina Capatina

Lijn Gezinszorg

catalina.capatina@sonja-erteejee.be

Tom Gedeshi

Lijn NAFT

tom.gedeshi@sonja-erteejee.be

Pieterjan Schoofs

Lijn Netwerkondersteuner in crisis

pieterjan.schoofs@sonja-erteejee.be